خانه

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd. اطلاعات تماس

چت IM آنلاین در حال حاضر
Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.
نشانی : جاده 45 پکن ، منطقه آزاد تجاری چینگدائو ، 266555 چین ، چینگدائو ، شاندونگ ، چین
زمان کاری : 8:00-00:00(به وقت پکن)
تلفن کاری : 86-532-80988644(زمان کار)   86-532-80988644(زمان شاغل)
فکس : 86-532-80988644
تماس با ما :
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
(0 / 3000)

تماس با شخص : Ms. Jenny Sun
عنوان شغلی : CEO
تلفن کاری : +86 13854278817
WHATSAPP : 86-13854278817
اسکایپ : jennyjenny2552
WeChat : SUNET-Jenny
پست الکترونیک : jenny.sun@qdsunet.com
تماس با شخص : Miss. Jennifer
عنوان شغلی : Sales Manager
تلفن کاری : 15898812833
WHATSAPP : +86-15898812833
اسکایپ : 1e2407b625597da3
WeChat : +8615898812833
پست الکترونیک : jennifer@qdsunet.com
تماس با شخص : Miss. Lily
عنوان شغلی : Sales Manager
تلفن کاری : 19862221262
WHATSAPP : +86-19862221262
اسکایپ : 4666828f508ef384
WeChat : +8619862221262
پست الکترونیک : lily@qdsunet.com
تماس با شخص : Sandra
عنوان شغلی : Sales Manager
تلفن کاری : 15898857633
WHATSAPP : +86-15898857633
اسکایپ : a14025937269adcb
WeChat : +8615898857633
پست الکترونیک : sandra@qdsunet.com
تماس با شخص : Miss. lisa
عنوان شغلی : Sales Manager
تلفن کاری : 18254257068
WHATSAPP : +86-18254257068
اسکایپ : cid.f472cf97a9d8d420
WeChat : +8618254257068
پست الکترونیک : lisa@qdsunet.com
تماس با شخص : Miss. Amy
عنوان شغلی : Sales Manager
تلفن کاری : 15315509091
WHATSAPP : +86-15315509091
اسکایپ : cid.608909d0c2ed554d
WeChat : +8615315509091
پست الکترونیک : amy@qdsunet.com
تماس با شخص : Miss. Maggie
عنوان شغلی : Sales Manager
تلفن کاری : 15092062216
WHATSAPP : +86-15092062216
اسکایپ : +8615092062216
WeChat : +8615092062216
پست الکترونیک : maggie@qdsunet.com
تماس با شخص : Miss. Anne
عنوان شغلی : Sales Manager
تلفن کاری : 17669629837
WHATSAPP : +8617669629837
اسکایپ : +8617669629837
WeChat : +8617669629837
پست الکترونیک : anne@qdsunet.com
اطلاعات تماس
Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

تماس با شخص: Ms. Jenny Sun

تلفن: +86 13854278817

فکس: 86-532-80988644

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)